Najděte co potřebujete...

Pozdrav ze slunného Španělska

Pusťte si hlas Micka Jaggera a pojďme zpívat (alespoň ve vaší hlavě).. vydržte to semnou, vysvětlím později..

No, you can't always get what you want
You can't always get what you want
You can't always get what you want
But if you try sometimes you find
You get what you need


Doufám, že se máte dobře a obchod je dobrý. Vítejte v nové Británii - nové vedení, nová krev. čerstvé koště... jak bylo předpovězeno, Sir Kieth a dělnická vláda jsou zpátky v sedadle řidiče. Doufejme tedy, že nás čekají další slunečné dny... doufejme, že Británie najde svou náladu a my všichni najdeme to, co potřebujeme.

Minulý týden jsem vám vyprávěl o svém nápadu na nový slogan AW.. a vlně nových produktů, které přistávají v zemi AW.. pokud jste to nestihli, můžete to dohnat zde.

Tomáš přijel ze Slovenska v úterý. Coco dorazila ve středu ráno... dobře v úterý po půlnoci... Šel jsem na letiště a čekal, až dorazí... Bylo to tak rušné... proudy přijíždějících lidí a spousta emocionálních setkání v teplé noci (25 C). . Jako ta scéna v "Love Actually". Byl jsem tam trochu brzy a čekal a čekal jsem věky. Proudy lidu všech typů a stylů... Hledám tváře, které se snažím najít.... ale pak dorazila a vypadala skvěle a krásně... jako by právě vystoupila na večer... a necestovala po dobu 36 hodin.

Má tašku vzorků produktů, na kterých pracujeme... a Tomáš se druhý den přišel podívat na Coco a vzorky... Pak jsme šli na oběd (včetně Cocoových oblíbených, grilovaných sardinek) na nedalekou pláž.


Nalezení toho, co potřebujete... Již brzy na našem webu!

Naše velká novinka pro tento týden je po překvapivě obrovském množství práce... Raul (průvodce IT) a Tomáš s trochou pomoci spustili NOVOU VYHLEDÁVACÍ LIŠTU...

Už to bylo dlouho, ale mohlo by to rozšířit světlo na části AW, o kterých jste nikdy nevěděli. Vyzkoušejte to a uvidíte, co najdete... Doufáme, že najdete věci, které budou lépe odpovídat vaší zákaznické základně. Nyní můžete vyhledávat podle cenového rozpětí, od nízké po vysokou nebo naopak. Podle kategorií a vyhledávání přicházíte během psaní. Můžete se tak orientovat ve světě AW zcela novým způsobem.

Zkuste hledat růžovou nebo modrou.. chcete-li motivovat část svého obchodu se suvenýry.. dříve to tak trochu fungovalo, ale nyní je to zcela nová úroveň... doufám, že se vám to bude líbit a bude to pro Vás užitečné.

V pátek byly Tomášovy 40. narozeniny... a dnes odpoledne jsme s přáteli a rodinou oslavili malé grilování. Klidně pošli přání k narozeninám.. on to ocení... Tomáš.


Pokud budete mít čas... rád bych vám řekl malý příběh...

Na Bali... před chvílí - Ringo a já jsme jednoho dne cestovali na severní pobřeží, abychom zjistili, jestli bychom nenašli nějaké nové dodavatele... Druhým městem na Bali je Singearaja, přístavní město...To jméno znamená Lví král. Jedno místo, které naše kontaktní osoba doporučila, byla řemeslná továrna na vázání barviv.. vyrábějící super cool produkty - vše od šátků a triček po obklady stěn a tašky. Jejich nejprodávanějším produktem byla nízko posazená ležérní plátěná taška s jasnými barvami přecházejícími do pastelových v jedinečném tvaru. Usilovně jsme se snažili uzavřít dohodu, abychom vám je koupili... ale obvyklým problémem bylo, že množství, které jsme chtěli, bylo pro ně nereálné.

Prodávali je v přiloženém obchodě se suvenýry za ekvivalent 35 EUR, což se zdálo rozumné, ale maloobchodní cena ve Spojeném království (i kdybychom ji mohli koupit) by byla 75 EUR+ – což je vysoké i pro luxusní kabelku...

Později v Indii jsem řekl našemu muži Chatterjee o konceptu... a mysleli jsme, že by mohl vyvinout něco z prané (měkké) juty. Měl kontakt kousek od své továrny, kde se dva bratři odchýlili od výroby vázacích materiálů - (vlastně jsem o nich psal)


                                                                Tye-dye bratři... a řemeslník.


Strávili jsme věky prací s kluky, aby materiál vyšel správně. Pak jsme se spoustou pokusů s chlapíkem se vzory v továrně pana Chatterjeeho dostali do správného tvaru a pocitu z tašky.

Nakonec jsme to dokázali... O rok později dorazili do Velké Británie a Evropy.


Vidíte, že je docela velká a pěkně se šustí.. Doporučená cena 380 kč - zdá se mi rozumná.. 500 kč by bylo v pořádku. Podívejte se ZDE.

Jsem zklamaný víc než konzervativní ministr, který dnes přišel o křeslo...

Velmi mě zklamalo, že se tyto tašky prostě neprodávají, jak by měly..každý miluje mnohem dražší konopné tašky z Nepálu.. lidé šílí do Ethnic Sling Bags (také dražší) tašky Hope Hare .. právě létají z regálů ... Ale pro tyhle zatím žádná láska. Řekni mi prosím proč? Pan Chatterjee a kluci z Tye-dye se mě pořád ptají, jak se prodávají, a já nevím, proč toho neprodáváme dost, dokonce ani dost na to, abychom si to znovu objednali. Vím, že je momentálně letní shon, takže možná jejich čas teprve přichází...

Přeji Vám krásný týden,

David
Comments

Popular posts from this blog

Balinejský Dětský Domov

Plakáty “Věřte Mi“

Bylo to před 20 lety...