Prostě Úžasné / Vitamín C

 Zdravím Vás ze Španělska,


Je to vzrušující a prostě úžasné věci, které se dějí tento týden... podrobnosti níže.

Minulý týden jsem vám vyprávěl o letním slunovratu a o tom, jak se v každém koutě světa AW... ve Spojeném království, Španělsku, Slovensku, Indii a Bali... konala oslava nebo párty toho či onoho druhu. 

Nyní je to týden od nejdelšího dne, takže jsme pevně v letní sezóně. Euro fotbalová sezóna (Anglie vs Slovensko) je tento víkend.. Haha, nejsem fotbalový fanoušek, ale možná se na to i podívám.

A do skladů ve Spojeném království a v EU přichází tolik kontejnerů, že si to troufám říct... skoro jako (fuj) Vánoce.


Plánuji oslavu 90. narozenin (ne mojí).. viz níže.

Potřebuji váš názor...

Dlouho jsem o tom přemýšlel, jak nás odlišit od našich konkurentů a (zřejmě) kopírovacích podniků. Naši dlouholetí zákazníci nás dobře znají a spolupracují se mnou a týmem AW už léta... víte, že přímo dovážíme a přímo vyrábíme a dodáváme (tedy autentickí skuteční velkoobchodníci - ne zprostředkovatelé). Víte, že se snažíme jednat přímo s Umělci a výrobci a máme vlastní umělecké designéry (takže skutečně zaměřené na řemeslníky). Naši dlouholetí zákazníci také vědí, jak tvrdě pracujeme na vymýšlení a stále přicházíme s úžasně dobrými produkty, které vaši zákazníci milují, aby skutečně změnily vaše podnikání.

Tak jsem si říkal, že možná potřebujeme nový slogan...

Ancient Wisdom - Autentické, řemeslné a úžasně dobré produkty

Ach jo, No, pořád na tom pracujeme.. spousta důvodů, proč můžeme tvrdit, že jsme autentičtí a ještě víc, že ​​jsme řemeslníci... ale úžasní...zní trochu arogantně... i když máme skvělé produkty.. a když o nich mluvíme...

Velkou novinkou je dlouho očekávané uvedení naší řady produktů Vitamin C, které budou dostupné již brzy!

Nemohu vám říci, kolik práce bylo do toho vloženo, byl to rok v přípravě... Testujeme, zdokonalujeme a snažíme se, abychom se ujistili, že máme úžasně dobrý produkt. Design obalu od naší talentované designérky Sandry, tvorba produktů zahrnující celý tým AW-Aromatics. Velký příspěvek od Tomáše a Bryanta. A Aw-Aromatics Artisans pracují celé hodiny na výrobě zásob pro start...


Víte, že pokud přemýšlíte ve velkém a chtěli byste vytvořit svou vlastní značku a úžasný produkt... jsme tu, abychom vám pomohli... v AW-Aromatics... náš showroom a kreativní zóna na vás čekají.

Proč nezačít svůj vysněný produkt tím, že se k nám přijdete podívat. Domluvte si schůzku pomocí online chatu na webu AW-Aromatics. Těšíme se na spolupráci s Vámi...Další velké novinky - kontejnery teď rychle přijíždějí.. tento týden máme nějaké dlouho očekávané zásoby. Včetně velmi žádané řady papírových dárkových sáčků.. (ty mohou být přizpůsobeny vašemu obchodu).

Také pro všechny zručné lidi, kteří rádi tvoří své vlastní návrhy šperků, máme řadu přívěsků. udělejte si své vlastní

A mnoho brzy doplníme.


Je tu poslední den v měsíci! Poslední obchodní den pro nás... takže všichni jsou šíleně zaneprázdněni pobíháním jako šílení lidé, kteří končí červen...

Takže červenec - sezóna dovolených... a moje velká zpráva... je, že Coco a Tomas jsou oba na cestě do Španělska. Oba v poslední době neuvěřitelně tvrdě pracovali. Coco expeduje kontejnery z našeho skladu v Yiwu skoro každý druhý den za poslední měsíc. Tomáš řeší milion věcí v UK a na Slovensku... Oba si zaslouží zasloužený odpočinek.


Na cestě...

Coco (moje žena a váš agent) z Číny: dostane let SwissAir ze Šanghaje, přestoupí v Curychu a přiletí do Malagy v úterý večer kolem půlnoci. Coco právě oslavila 50, takže je naplánována velká párty.

Tomáš (marketingový mág a hlavní muž na Slovensku a celé AW) stihne v úterý ráno (mnohem méně okouzlující) let Ryanair z Bratislavy do Malagy. Tomáš zanedlouho oslaví 40. narozeniny.

Ani jeden z nich nevypadá na svůj věk... Prostě úžasné ne? Možná je to tím vitamínem C...

Takže proto v brzké době plánuji velkou 90. (50+40) párty.. haha

                                                                            Coco a Tomáš

Takže si užijte úžasný víkend, užijte si fotbal, užijte si paprsky, pokud jich pár chytíte. Doufám, že vaše podniky jsou jasné a živé.

Opatrujte se – další novinky příští týden.

David

Comments

Popular posts from this blog

Balinejský Dětský Domov

Plakáty “Věřte Mi“

Bylo to před 20 lety...