Před 7 Lety / Cestovatelský Hack

 Zdravím Vás ze Španělska.


Právě je šílené horko (přes 30c) a nad mým domem bzučí žlutá hasičská letadla. Tento týden je spousta novinek... Takhle brzy v létě jsem to ještě neviděl.

Ve Španělsku je horko a čím dál tím víc. Minulý týden jsem vám vyprávěl o možných zločincích v Malaze. Pokud jste to nestihli, můžete to dohnat tady tady. (aktualizace níže).

Doufám, že jste zorganizováni a připraveni na Den otců. Hodně štěstí kluci!

Tento týden se Raul, náš IT mág, který se mnou zůstával ve dne v noci, aby vám přinesl nějaké technické upgrady (již brzy), se musel vrátit domů ke své rodině do Kuala Lumpur. Včera jsem ho odvezl na letiště... Řekli jsme emotivní sbohem. Raul má zajímavý cestovní hack... který téměř vždy funguje... Řeknu vám to níže.

Opravdu nemůžu uvěřit, že to bylo před SEDMI LETY...

Další velkou událostí (alespoň na AW) jsou sedmé narozeniny AWGifts na Slovensku. Pravidelní dlouholetí čtenáři tohoto newsletteru si vzpomenou na naše založení této společnosti v reakci na hlasování o Brexitu. Brzy jsme zjistili (myslím, že dříve než většina našich konkurentů), že bude stále těžší prodávat z Velké Británie do obchodů se suvenýry v Evropě... měli jsme (bohužel) tak pravdu, že úsudek byl přinejmenším úspěšný.

Tak jsme se s Tomášem, Katkou a já vydali hledat sklad a tým na Slovensko... do města Trnava u Bratislavy prostě proto, že je to Tomášovo rodné město a dalo nám to spojení. Náš původní tým (Erika, Matej a spol) byl pečlivě poskládán a co mohu říci, že daleko předčil naše očekávání. Slovakia AW je nyní náš největší a obchoduje v každé zemi EU, po několika letech jsme se přestěhovali z našeho skromného skladu a nyní pracujeme z velkého krásného distribučního skladu. Stále se rozšiřujeme a tým neustále roste. Samozřejmě jim přejeme další úspěchy!

Nejsou to až takoví párty blázni (jako náš španělský tým hahah), ale byl tam kolu a koláče.. a proslovy..


 

                                                                       Dobrá Práce Kluci!

Raulův Tajný Cestovatelský Hack

Raul není fanoušek business třídy a rád cestuje levně, ale pohodlně. Jeho let do KL byl přes Abu Dhabi. Asi 7 hodin na každou nohu.

Tady je hack a chce to silnou vůli nenásledovat dav. Musíte překonat pastevecký instinkt. První práce.. kupte pozdě asi 7 až 10 dní před odletem.. nejlevnější místo je pravděpodobně nedostatečně rezervovaný let. Za druhé, cestujte nalehko, nepotřebujete horní skříňku. Nakonec doražte k bráně velmi pozdě a počkejte, až všichni ostatní nastoupí... počkejte chvíli déle a pak, až si budete přiměřeně jisti, že jste poslední... projděte se dál. Hledejte prázdnou řadu.. a sedněte si na prostřední sedadlo..(někdo jiný, kdo zkouší stejný trik, si vedle vás nesedne) po vzletu si nárokujete celý prostor k ulehnutí. V nejhorším případě musíte použít přidělené místo. Ale říká, že má 80% úspěšnost. Dobrý trik pro osamělé cestovatele...

Mezitím ve Španělsku...

(Možní) podvodníci, kteří nám vzali peníze za tři kontejnery z druhé ruky, nedodali, jak včera slíbili. Teď říkají 16. června... což je stejně pozdě - potřebujeme ten extra úložný prostor HNED... Obávám se, že nás jen tahají, dokud nezmizí... aktualizace později.

Mezitím v Indii...

Pamatujete si, že před několika měsíci jsme s Tonim byli na Epic Asian Tour - v Indii... zásoby, které jsme tehdy objednali, jsou téměř připraveny k odeslání... existuje spousta produktů. Trochu se obávám, že by mohlo dojít k velkým podvodům... Takže Drishtanta (který je synem Chatterjeeho) se statečně vydal z Kalkaty s asistentem, aby vystopovali Epic Tour.. navštěvují každého dodavatele a provádějí kontroly kvality .. kontrola dlouhého seznamu věcí, které by se mohly pokazit a potvrzování specifikací, štítků, papírování atd.. Včera byl v Dillí, dnes v Ágře a později zpět do Dillí, pak Panipat a Jaipur.

V AW máme sdílenou skupinu WhatsApp a Drishanta nahrává (zdá se) tisíce obrázků a videí, zatímco kontroluje a testuje každý produkt. Myslím, že odvádí skvělou práci.

Už našel nějaké problémy s podváhou a nějaké chyby v označování... Myslím, že skutečnost, že přišel, pravděpodobně pomohla zbystřit mysl.                                                                    Dobrá Práce Drishtanto!

Mezitím ve Velké Británii..

Máme kontejner z Indie a kontejner z Číny, který byl právě vyložen. Spousta rychle prodávaných kadidel je opět skladem.

A také klíčové produkty z Číny... zásobte se, dokud můžete.


Doufám, že máte krásný víkend.

Další novinky příští týden.

Comments

Popular posts from this blog

Plakáty “Věřte Mi“

Balinejský Dětský Domov

Bylo to před 20 lety...