Zločinci v Malaze

 Srdečné Pozdravy ze Španělska.


Doufám, že jste měli krásný víkend a snad i úspěšné obchodování.

Ano, zvedl jsem hole a přesunul se zpět na svou domovskou základnu... alespoň na chvíli.

Minulý týden jsem byl v AW HQ v Sheffieldu a vyprávěl jsem vám o našem muži Jamesovi, který byl právě povýšen na ředitele Ancient Wisdom. Pokud jste to nestihli, můžete se s Jamesem setkat zde.

Měli jsme týden otevřených dveří v showroomu v Sheffieldu a mezi mými dalšími zaměstnáními jsem se mohl setkat a popovídat si s řadou našich úžasných a vždy zajímavých zákazníků. (více později).

Velmi brzy ráno v úterý, Raul (průvodce IT z KL) a já jsme jeli přes Penniny na letiště v Manchesteru. Cestou jsme jeli přes hezké město Castleton a přes průsmyk Winnats, což bylo zvláště dramatické a krásné v ranním světle.


Už jen kvůli zážitkům a krásným výhledům se tou cestou vyplatí jít. Pak jsme odletěli nabitým letem Ryanairu dolů do Malagy. Přijíždíme brzy odpoledne a jsme ohromeni tím, jak efektivní je v těchto dnech letiště Malaga. Přes pasovou kontrolu za pár minut a zavazadla na pásu, jak jsme se tam dostali. Deset minut od letadla ke slunci.

Bylo krásné setkat se s některými našimi zákazníky tváří v tvář, se všemi, se kterými jsem mluvil byli tak velkorysý s nápady a návrhy. Opravdu jsem se inspiroval. Lidé mi říkají své tajné bestsellery, tipy a triky, jak prodat více. Jako například nošení náramků z drahých kamenů při obsluze zákazníků – a ideální ceny. Zdá se, že 250kč je dobrá cena za naše náramky z cedrového dřeva a drahokamůnáramky z cedrového dřeva a drahokamů. Doporučujeme ceny od 150kč do 200kč (cena od 50kč), pokud si koupíte startér. Včera jsem byl v centru Malagy na schůzce a poté, co jsme zavolali do jednoho z esoterických obchodů, abychom viděli, jak to jde... Vzali náš náramek z cedrového dřeva, přebalili ho a měli ho na prodej za 635 EUR. Zachvíli byl v košíku. V AW je spousta příležitostí!Ve stejném obchodě jsem byl překvapen, když jsem viděl ohřívač Palo Santo v prodeji. Není to naše, ale kopie.. která byla vytvořena neuvěřitelně rychle. Nebylo to teakové dřevo a nemělo esoterické rytí, ale stejný tvar a koncept.

Zdá se, že to není tak dávno, co jsem navrhoval a vyvíjel tento produkt na Bali s jedním z našich starých dodavatelů, ve skutečnosti naše britská zásilka právě dorazila. (Spolu se spoustou dalších nových položek.)

Věky jsme strávili tím, že jsme získali správnou výšku a velikost, abychom vzali tyčinky Palo Santo a zahřáli je správným způsobem, aby se uvolnila vůně, aniž by se tyčinka vznítila. Můžete je také použít pro vykuřovací svazky.


                              Ty dorazily na Slovensko do AWGifts a velmi rychle se prodaly.

Ve Španělsku bylo trochu zataženo, ale nyní vychází sluníčko a je čas myslet pozitivně a plánovat budoucnost ve skladu Aw-Artisan. Říkal jsem vám, že máme na cestě příliš mnoho zásob a nemáme je kde skladovat. Náš chlap Toni měl nápad koupit tři přepravní kontejnery a naskládat je na parkoviště a použít je jako záložní sklad. Našel místní společnost, která prodává repasované kontejnery pro tento účel a my jsme za ně zaplatili.. ale přišel den pro doručení a oni nepřišli, takže Toni pronásledoval společnost.. a zjistil, že e-mail a čísla WhatsApp přestaly fungovat. Webová stránka nefunguje... Byli jsme podvedeni zločinci? Zavolal tedy policii a banku, aby zastavily platbu. Spousta dramatu a může být příliš pozdě... ale včera jsme dostali náhodnou odpověď WhatsApp, která byla jen zpoždění a přijdou příští týden. Pokud ne, pokusíme se je vystopovat v oblasti doků. Dám vám vědět, co se stane příští týden.

Mezitím je tu léto! A Den otců není daleko... Zvažte zásoby... máme tolik maloobchodních příležitostí... Také máme PastPay, která mnoha našim zákazníkům nabízí úvěrové linky... Tak se zásobte!

Mějte se krásně,

Přeji Vám krásný víkend,

David

Comments

Popular posts from this blog

Plakáty “Věřte Mi“

Balinejský Dětský Domov

Bylo to před 20 lety...