Další Level / Představujeme Jamese

 Zdravím Vás z Velitelství AW, Sheffield.


Doufám, že se vám daří dobře a jste zaneprázdněni před Dnem otců.Dnem Otců.

Minulý týden jsem vám vyprávěl o našem krásném showroomu ve Velké Británii (tento týden je otevřený) plném produktů AW a mých příběhů. Téměř každý produkt má za sebou osobní příběh. Sdílel jsem jeden nebo dva, pokud jste to nestihli, můžete to dohnat zde.

Tento týden byl jako obvykle super nabitý mnoha projekty, které se dokončují... ale přesto se mi podařilo dostat se do showroomu a setkat se s některými našimi milými zákazníky. Je opravdu příjemné chatovat a slyšet příběhy všech.

Téměř každý, s kým jsem mluvil, rád čte tento zpravodaj, takže to bylo jako setkání se starými přáteli. A když budete chatovat, naučíte se.. a já jsem samé ucho.. děkuji vám za rady a nápady.


                   Tady je náš chlapec James s Martinem, naším účetním... něco podepisují... viz níže.

Velký pokřik pro Rodriga, Martinu a Sandru, kteří dali do showroomu tolik práce. A přivítali naše přátele a zákazníky s otevřenou náručí a šálky čaje.

Musíme se zvláště zmínit o Sandře, která je designérkou mnoha našich produktů, ale zejména hlavní designérkou produktové řady konceptu Hop Hare. Máme ve skladu koutek Hop Hare, a jakmile lidé pochopí, že je to vlastně zvláštní... a pak začnou chápat kouzlo, projevy a obsazení postav vetkaných do produktů... nemůžete je dostat pryč.   Tento měsíc byla značka Hop Hare vybrána na titulní stranu magazínu Gift FocusGift Focus.. to je další úroveň!


Z jiného soudku...

Rád bych přivítal místního chlapce Jamese ve správní radě AW. Toto je první takové jmenování za více než 5 let... (tyto věci bereme velmi pomalu). James pracuje pro AW něco málo přes deset let, začínal jako vychystávač/balič a přesedlal na vedoucího skladu a poté na vedoucího provozu. Úspěšně převedl naše podnikání AW-Fulfillment z nuly na milionový obchod v krátké době. Pomáhal organizovat sklady AW ve Španělsku, na Slovensku a dokonce i v Indonésii... a mnohem více.


                   Katka, Tomas a já dnes vítáme Jamese do představenstva AW. Je to další úroveň!

Zábavná fakta o Jamesovi... létá s helikoptérami (až na velmi vysoké úrovni), když má příležitost, miluje cestování do USA, pochází z Barnsley, dokáže opravit cokoliv mechanického pouhým pohledem, je hrdý Yorkshireman (jako já) a minule jsem to kontroloval (dámy), že je stále svobodný – a tak mladý – ještě mu není 30. Jsem si jistý, že mu budete přát další a rostoucí úspěchy, když se připojí k týmové snaze dodávat našim zákazníkům to nejlepší v oblasti dárkového zboží a služeb.   Určitě bude hrát roli v posunu AW na další úroveň.

Mezítím...

Spousty a spousty jsou tento týden opět na skladě... včetně (zpět v módě) Křišťálové kouleKřišťálové koule a Mávajících Koček pro ŠtěstíMávajících Koček pro Štěstí... prostě nástroje, které potřebujeme v Ancient Wisdom, abychom se dostali na další úroveň!!

Další věc, kterou potřebujeme, jsou čajové směsi. čajové směsi... a budete rádi, když budete vědět, že jsou také opět na skladě.

Další úroveň – pomáháme vám myslet ve velkém!

Pořádají Tomas a Raul.. máme nainstalovaný kreditní systém PastPay, který vám pomůže myslet ve velkém a toto léto expandovat. 

Pokud jste registrovaná společnost (omlouváme se živnostníkům, později vám pomůžeme) a přemýšlíte-další-úroveň-ve velkém, můžete ZDE (poté přes nákupní košík) zkontrolovat, zda vám byl alokován kredit - až 405000 kč je k dispozici mnoha stálým zákazníkům AW.


Trochu smutná a otravná zpráva...

Už jsem zmínil, že Coco (moje žena a váš agent v Číně) přijede do Evropy na velkolepý šestitýdenní výlet s celou svou rodinou. Její matka a otec (poprvé mimo Čínu), syn a manželka Coco a dvě vnoučata George & Elly. Coco má španělský průkaz totožnosti, ale zbytek rodiny potřeboval pasy a víza. Zaplatili jsme tedy nejlepšímu vízovému agentovi, kterého jsme našli, abychom se ujistili, že všechny naše papíry jsou správné a na místě, spoustu práce, výdajů a skupinový výlet na španělský konzulát v Šanghaji. Včera se pasy vrátily a všechny byly zamítnuty. Žádná víza. Bez uvedení důvodu. Vypadá to tak brutálně. Můžu vám říct, že jsme jedna depresivní rodina.

No, obvykle, když se stane něco špatného, přijde něco dobrého... 

Příští týden budu někde jinde... uvidíme se tam...

Ale jedna dobrá zpráva... Ula, kterou si pamatujete, jak si před dvěma týdny na naší zahradní párty AW ošklivě namáhala nohu na skákacím hradu... je zpátky trochu kukající, ale statečná - zpátky do práce.


Přeji Vám krásný víkend,

David

Comments

Popular posts from this blog

Plakáty “Věřte Mi“

Balinejský Dětský Domov

Bylo to před 20 lety...