Tolik Příběhů

 Pozdravy ze Sheffieldu. Jsem ve ´´velitelství´´ AW

A je to tak zábavné. Děje se vše a v každém oddělení. AW Aromatic má ve vývoji několik zajímavých nových produktů. Designérka Hop Hare Sandra má nové produkty, které jsou nyní online.. (miluji kapsy) a připravují se další krásně detailní produkty.


                                                       Naše Oddělení HOP HARE se rozrůstá

Minulý týden jsem vám vyprávěl o párty čase ve Velké Británii a dokonce jsme zahájili sezónu naším vlastním mini festivalem v naší AW zahradě. Pokud jste to nestihli, můžete to dohnat zde.

Ten večírek měl být afterwork akcí, oceněním a poděkováním našim tvrdě pracujícím týmům... ale nějak to pokračovalo celý večer a dlouho do noci. Odešel jsem poměrně brzy, ale tým se skvěle bavil do časných ranních hodin. Bohužel Urzula (naše manažerka zákaznického servisu) si na skákacím hradu odskočila trochu vysoko.. a utrpěla ošklivé natažení nohy.. statečně pracovala z domu a nechala nohu odpočívat. Přejeme jí hodně štěstí.

Tento týden se mi podařilo strávit nějaký čas v našem hlavním showroomu v Affinity parku. Rodrigo a jeho tým odvedli skvělou práci a přidali všechny nové produkty a předělali displeje. Před rokem, když se narodil AW, jsem začal s obchody se suvenýry v Derbyshire, takže maloobchod mám v krvi. Není nic lepšího než reorganizovat obchod a vidět okamžité výsledky. OK, náš velkoobchod není klasický obchod a plní jinou funkci, ale stále se dostávám k „play shopu“.

A věc se má tak, že k tolika produktům mám citový vztah. Osobně se přátelím s mnoha řemeslníky a lidmi, kteří stojí za výrobou těchto produktů. V mnoha případech jsem se podílel na procesu navrhování, pomáhám inspirovat lidi a pomáhám vytvářet nové věci. Téměř všechno, čeho se dotknu,  je jako příběh, za kterým bych vám mohl vyprávět.                                                                      Organizační Práce

Ty deštníky z Bali jsou z rodinného podniku ve vesnici podél pobřeží, mimo vedlejší silnici po cestě u rýžové terasy. Doslova uprostřed ničeho. Jde o to vyvézt ty věci, které potřebujete speciálně upravené dřevo, tkanina je jiná a povrchová úprava musí vydržet. Ve srovnání s těmi místními, které se vyměňují každou sezónu, jsou něco jiného. Stejné dovednosti k výrobě - podívejte se, kolik detailů je tam.. ale materiály další úrovně. Málokdo to vyrábí na export.


Banja Incense je navrženo a vyrobeno dvěma muži, oddanými Harri Krisna, kteří mají velmi dobře organizovanou a profesionální továrnu nedaleko chrámu ISKCON v Bangalore. Znám je dlouho, než vyrobili značku kadidla pro chrám a my jsme to prodávali, nyní se rozvětvují s vlastními návrhy původně zaměřenými na jihoamerický trh.. ale perfektní pro AW a naše zákazníky .
Tyto kouzelné svíčky byly navrženy španělským týmem, s textem a koncepty ode mne a vyrobené v továrně na svíčky Soywax společnosti Coco v Číně.


Tyto indické hadrové koberce... jsou přímo z rodinné továrny v Panipatu - recyklačním městě Indie. Raj, náš muž, se nedávno oženil a při naší poslední cestě nás vyzvedl z nádraží v novém autě - svatební dar.


                                                       Za vším, opravdu za vším je příběh


Takže příští týden máme týden otevřených showroomů.. jste zváni se přijít podívat. Budu nablízku, takže pokud budete mít velké štěstí, možná uslyšíte některé z těch příběhů :) Pokud můžete, přijďte... je tu spousta překvapení a pobídek a my vám můžeme ukázat některé vítězné produkty, které mohou ve vašem podnikání znamenat velký rozdíl.

Tak přeji úžasný víkend.

Doufám, že se brzy uvidíme.

Všechno nejlepší 

David

Comments

Popular posts from this blog

Plakáty “Věřte Mi“

Balinejský Dětský Domov

Bylo to před 20 lety...