Nový Věk

 Pozdravují Vás znovu ze Španělska,


Minulý týden jsem vám říkal, jak je horko... no, teď není, na roční období je výrazně chladno a zataženo. Také jsem vám vyprávěl o Raulovém (náš IT čaroděj) docela chytrém cestovatelském hacku. Pokud jste to nestihli, můžete to dohnat zde.

Doufám, že jste byli zaneprázdněni před Dnem otců... Představte si, že byste otevřeli svůj obchod a během jednoho dne prodali zásoby v hodnotě milionů korun... Věřte tomu nebo ne... Mohlo by se to skutečně stát, viz níže .


Ve Spojeném království a v některých zemích EU je v neděli Den otců... tak přejeme všem tatínkům vše nejlepší a přejeme vám všem krásnou neděli!

Tomáš (který ještě není otcem) se po opravdu hektickém a tvrdém pracovním období ve Velké Británii vrátil na Slovensko. Tak přirozeně chtěl trochu odpočinku a relaxace a utekl do oblasti Vysokých Tater na Slovensku. Chtěl se svými přáteli najít to nejvzdálenější a neobjevené místo a ztratit se v kráse přírody. Při putování po úbočí hory narazili na malou farmu uprostřed ničeho.


                     A uvnitř... byl překvapen, že našel nejvzdálenější obchod se suvenýry na světě.

Takže se přirozeně podívali dovnitř...


A našli hromadu produktů Agnes & Cat, naší ikonické britské značky.. inspirované Lake District, vyrobené v naší továrně v Yorkshire.. nyní dostupné na Slovensku v hoře uprostřed ničeho... Tomáš byl ohromen - poslal mi tyto obrázky.


Kontejner

Mezitím v Číně... Coco je šíleně zaneprázdněná. Je to takové štěstí, že jsme byli nuceni se přestěhovat do většího skladu, protože příští týden má naložit 6 kontejnerů... to je podle mě rekord. Sklad je teď plný. Dalším problémem je, že sazby za dopravu se zbláznily... jako v době pozdní pandemie. Bylo nám kotováno 10 000 USD (běžné sazby jsou zhruba čtvrtinové). Kolují různé fámy proč, někteří říkají, že je to proto, že se do Ruska posílá spousta věcí a kontejnery prostě nenacházejí cestu zpět, takže kontejnerů je nedostatek. Říkají, že je to dokonalá bouře v globálním obchodu a vytváří krizi přepravních kontejnerů. Jedinou dobrou zprávou je, že Coco se pomocí svých místních kontaktů daří na svém konci získat o něco lepší ceny, než mohou získat naši agenti v Evropě, a co je důležitější, skutečně zajišťuje rezervaci. Obávám se, že to ovlivní ceny veškerého dováženého zboží v následujících měsících.


Přichází Nový Věk

Mezitím ve Velké Británii... TikTok je nový obchodník na trhu... Byl jsem ohromen kreativitou některých našich zákazníků, kteří provozují obchody TikTok. Říkám Tomášovi a klukům z marketingu, že to bude hlavní trend už léta. Protože jsem to viděl v Číně – před lety – ve skutečnosti se to vymklo z rukou některým influencerům schopným prodávat obrovské částky. Jeden chlápek, který uměl prodávat rtěnku dámám – Li Jiaqi (anglické jméno, Austin Li) málem rozbil internet, když za jeden den prodal rtěnky za 145 milionů dolarů!


                                                                  Nazývají ho rtěnkovým králem

Čínská vláda ho kontroverzně stáhla z vysílání a přiměla ho zmírnit jeho (mysleli si) nehorázné metody... ale věřím, že je nyní zpět v akci.

Jak to funguje? Pokud jste Influencer a víte, jak (nebo máte nějaké skvělé nápady) prodávat trendy produkty (jako jsou například Krystaly), jsme tu, abychom vám pomohli.
Existují tři způsoby, jak se stát králem nebo královnou (vložte produkt, který milujete)...

1. Nakupujte své produkty velkoobchodně – poté prodávejte (prostřednictvím svého obchodu TikTok) a odešlete sami. Pro: Dobré marže. Nevýhody: pracné balení a náklady na dopravu by mohly být vysoké bez dobrého objemu.

2. Použijte webovou stránku AW dropshipping. Budete muset udělat trochu práce, abyste zpracovali své objednávky a my je můžeme odeslat přímo vašim zákazníkům. Výhody: Přístup k široké škále produktů. Využijte výhodných sazeb za dopravu a my odvedeme tu tvrdou práci. Nevýhody: Stále si budete muset koupit vzorky, se kterými budete pracovat. Existuje několik velmi úspěšných a kreativních prodejců, kteří používají AW a dělají právě toto.. víte, kdo jste!

3. Již brzy – připojte se k obchodu AW (skrytý backend) TikTok, když prodáváte produkty AW, objeví se ve vašem streamu a pokaždé, když vaši sledující kliknou a koupí (budou mít pocit, že je to váš obchod – což ve skutečnosti je ) a získáte zdravou provizi. Klady: můžete se soustředit na kreativitu a nechat AW dělat všechno ostatní. Nevýhody: nastavení toho všeho - ale můžeme vás naučit, jak...

Pokud máte zájem stát se králem nebo královnou něčeho od AW.. proč si nedomluvit schůzku v našem Showroomu.. do poznámky uveďte, že chcete být součástí nového věku maloobchodu...

Krásný víkend ke Dni otců...

David


PS

Než zapomenu... hledáme novou pozici v AW v Sheffieldu. Práce z našeho krásného showroomu a kanceláří: Tato práce znamená zapojit influencery a pomoci jim pracovat s dropshippingem AW. Máte Zájem? Napište nám linku na britský web a naplánujte si rozhovor. Napište nám na britský web a naplánujte si rozhovor.


Comments

Popular posts from this blog

Balinejský Dětský Domov

Plakáty “Věřte Mi“

Bylo to před 20 lety...