Bazénový Kluci, Digitální Mágové a Krvavý Měsíc

 Srdečné pozdravy z Ketewel, Bali

Ano, lidi, jsem zpět na ostrově bohů... Mám tu spoustu práce, kterou musím udělat velmi rychle, včetně získání čínských víz, setkání s týmem digitálního marketingu, dohození Ringa (náš muž v Indonésii) a také potřebují bazénového chlapce... Více níže.

Mám práci kluka u bazénu..

Minulý týden jsem vám vyprávěl o svém pobytu na Slovensku s Tomášem a týmem. Tomáš byl v televizi a zjistil, že naše královna jednou navštívila Slovensko.. pokud jste to nestihli, můžete to dohnat zde.

Takže ze Slovenska jsem jel taxíkem na vídeňské letiště a zarezervoval jsem si let EVA Airlines. První věc, kterou se dozvídám, je, že se to nevyslovuje Eva jako prostřední jméno mé matky, ale jako byste vyslovovali TNT.. EE V AAA.. a zřejmě je to zkratka pro Evergreen Airways. Měl jsem trochu obavy, protože webové stránky a rezervační proces byly trochu výstřední se špatným vkusem v písmech a velmi zvláštním logem. Byl jsem tedy příjemně překvapen, když jsem se ocitl na zbrusu novém Dreamlineru s velkými okny, super zdvořilým personálem a vynikajícím jídlem. 12 hodinový let do Taipa na Tchaj-wanu. Letadlo obcházelo pobřeží ostrova a já měl docela dobrý výhled. Vypadá mysticky a hornatě s velkými sklovitými mokřady, díky nimž je těžké rozeznat pevninu a moře. Portugalci, kteří jej objevili jako první, jej nazvali Ilha Formosa, což znamená „Krásný ostrov“. Také chápu, proč by mohlo být těžké napadnout ty mokřady, které nejsou přátelské k lodím ani tankům, a hory poskytují velitelský pohled na vaše útočníky. Strávil jsem 3 hodiny v obchodním salonku pozorováním lidí z Tchaj-wanu a poté 4hodinovým letem do Denpasaru.

Jako vždy mě potkal Ringo a jeho asistent Bondan... a když jsme jeli do hotelu, informovali mě o všem dění v AW Indonesia. Přijel jsem den před Galunganem - den dovolení na Bali .. jako Štědrý den na Bali.

Takže den plný pěkných obřadů a příležitostí k odpočinku a relaxaci. Potkal jsem Bondana a jeho ženu Debbie na pozdní večeři na pláži a po procházce podél pobřeží jsme měli to štěstí, že jsme viděli vycházet Krvavý Měsíc, skoro jako východ slunce, ale velký rudý měsíc, který dramaticky a rychle stoupá k noční obloze.


Pravidelní čtenáři si pamatují, že jsme koupili plážový bar a udělali z něj kanceláře snů, abychom přilákali ty nejlepší programátory a lidi z digitálního marketingu. Od té doby, co jsem tu byl naposledy, Raul a Peter s pomocí Debbie naverbovali a vycvičili 10 lidí. Zcela multikulturní styl AW.. máme kluky a dívky, hinduisty, muslimy, křesťany, jávánce, Sumatry a místní Balijce. V zahradě je socha Buddhy, na zdi balijský policový chrám a v zadní části místnost s modlitebními podložkami. Další den jsem se vydal na setkání s týmem. Jeden po druhém se představili, (dokonalou angličtinou) mi řekli, odkud pocházejí a na čem právě pracují. Moje první reakce - tak mladá a seriózní parta! Jako start-up, který tuším, co to je... sledujte tento prostor, protože jednoho dne brzy, až budeme připraveni, jsou tito lidé šikovní a připraveni k raketovému vzestupu vašeho podnikání. S weby AW již dosahují pozoruhodných výsledků. Zde je vrchol na webu.. ještě není aktivní a ceny nebudou platit pro zákazníky AW.. AW-Advantage.comPak mě Bondan vzal do skladu AW hned po silnici. Bouře strhla střechu kanceláře, ale už byla opravena. Nové regály ve skladu, protože bojujeme o místo... a nějaké nové zaměstnance, abychom se setkali.

Také jsem byl nadšený, když jsem viděl několik skutečně inovativních vzorků produktů. Byl vyroben prototyp kadidelnice další úrovně (nápad od Toniho ve Španělsku), vyzkoušel jsem ho a funguje jako lahůdka. To zvýší prodej kadidla a doufejme, že vám ho dostaneme jako první.

Mám ještě hodně práce.

Opatrujte se, mějte krásný víkend a ještě jednou díky za podporu.

David

Comments

Popular posts from this blog

Bylo to před 20 lety...

Plakáty “Věřte Mi“

Balinejský Dětský Domov