Čaj a Královna na Slovensku

 Zdravím Vás ze Slovenska,


Ano, jsem v pěkném městě Trnava, ne tak daleko od Bratislavy. Toto město je domovem AWGifts.cz, našeho nejnovějšího a nejchytřejšího skladu a kanceláří.


Mám obrovskou radost že jsem tady!! Níže Vám sdělím proč.

Minulý týden jsem byl ve Španělsku a dělal jsem to co umím nejlépe - vzal jsem team ven na chutné jídlo a párty. No, zaslouží si to, tento rok Toni a jeho team dosáhli úžasných věcí a odkdy jsem tam byl.... říkám Vám, věci ve Španělsku jsou horoucí... příliš horoucí... když jste to nestihli, můžete to dohnat ZDE.

Ve Španělsku jsem se střetl s Erikou (naší manažerkou na Slovensku) a její rodinou kteří byli na dovolené ve Španělsku a cestovali jsme zpět na Slovensko společně. Let z Malagy do Vídně skrz Lauda Airways. Let byl velmi turbulentní a přistávali jsme s velkým skřípáním, tyto letadla jsou podle mně dost staré. Z Vídně nás taxík odvezl na Bratislavské letiště, kde se s námi střetl Tomáš....

Byla sobota a čas oběda, takže jelikož jsme to měli blízko do Bratislavy, vybrali jsme se na oběd do města. Když jsme procházeli městem v centrálním parku, konala se zde velká událost s koncertem mnoha mladých lidí oblečených v růžové, kteří zpívali tematické písně z nového filmu Barbie. Zastavili jsme se podívat a přistoupil k nám televizní reportérka s kameramanem a v podstatě udělali s Tomášem rozhovor na vox-popový názor. Byl nadšený, teď si myslí že bude slavný.Jeli jsme na oběd k řece Dunaj, prodiskutovat jeho novou mediální kariéru :)

Už je to nějaký čas, co jsem byl na Slovensku a netrpělivě jsem očekával pondělní ráno, kdy pojedeme na AWGifts a setkáme se s celým týmem.

Pravidelní čtenáři budou vědět, že ve Španělsku je náš tým plný zábavy, jsou pracovití ale vždy jsou za párty... zatímco u nás na Slovensku jsou usilovní, pracovití a vždy připraveni na... dlouhou seriózní diskusi... Haha, je to tak.

Ať se snažím jakkoli, nemůžu rozjet párty...

Každopádně, dnes beru manažery na děkovný oběd.


Vlastně nemůžu být více hrdý na tým tady a na to, čeho dosáhl. Za pouhých pár let jsme přerostli náš první sklad a přestěhovali jsme se jedním obrovským skokem ze skladu o rozloze 1 000 metrů čtverečních do nejmodernějšího distribučního skladu o rozloze 8 000 metrů čtverečních. Spousta usilovné tvrdé práce našeho týmu a vyvinutých mnoho webových stránek – v každém evropském jazyce – to je velký úspěch...
S Tomášem máme takovou tradici, že po práci poznáváme kouzelné centrum města a najdeme si příjemnou restauraci, kde se dá najíst. Město má i přes svoji malou rozlohu dobré možnosti stravování. Včera jsme skončili se starou oblíbenou Pizza Kitty. Místním slouží již od Tomášova dětství a stal se oblíbeným podnikem ve městě. Samotná restaurace je docela působivá a rozprostírá se v různých místnostech v historické budově. S letními vedremi se však veškeré dění přesunulo ven, kde je na venkovním posezení dost rušno. A jelikož je Tomáš ve městě známou osobností, často ho vítají staří přátelé. Trnava má cit pro umění, a tak není nic výjimečného, pokud narazíte na uměleckou instalaci či výstavu. Včera jsme v Pizza Kitty objevili výstavu věnovanou návštěvě královny na Slovensku v roce 2008 – bylo to zajímavé!


Nejsem roajalista ani nic takového, ale představa, že někdo považoval za dobrý nápat oslavit tuto 15 let starou událost – dnes na ulici na Slovensku. Spojení Slovenska s Velkou Británií. Nějak to působí nesourodě a hřeje u srdce.

A jsem tak nadšený, že vidím Sítka na Čaj s Drahými Kameny! Věřte mi, dalo to spoustu práce přinést vám tento produkt jako dárek. Dárek pro milovníky drahokamů a čaje... to nejlepší z obou světů. Můžete vystavovat a prodávat ve svém oddělení drahokamů a čajů... Produkt je velmi pěkný. Podívejte se na obal... (od Sandry naší talentované designérky). Pětistranná pyramidová krabička s potiskem stříbrné fólie, ražená a s podrobnostmi, k čemu je drahokam určen. (Coco udělala balení). A produkt ladí a doplňuje Křišťálové Skleněné Láhve na Čaj. Skvělá práce! Viz níže... opravdu (jak se píše na obalu) mystický čajový zážitek.

Každopádně dál... Přišel jsem sem na Lauda Airways a brzy odjíždím na Eva Airways. Nikdy jsem neslyšel o žádné z těchto leteckých společností.

Eva Airways by měla být zajímavá zkušenost. A možná se ptáte, kam jdu?

Příští týden Vás budu informovat o obou těchto věcech.

Mějte krásný týden!

Ještě jednou děkuji za podporu.

Dávejte na sebe pozor


David


Comments

Popular posts from this blog

Bylo to před 20 lety...

Plakáty “Věřte Mi“

Balinejský Dětský Domov