Zachovávám si Chladnou Hlavu ve Španělsku

 Hola Amigos a srdečné pozdravy ze Španělska


Řeknu vám, ve Španělsku je právě teď strašně horko! Můj dům je posazený na kopci s výhledem na Středozemní moře. Normálně mořský vánek udržuje věci v pohodě a já jsem nikdy nebyl fanouškem klimatizace. Chci říct, kdo to potřebuje, když stačí otevřít okna a nechat ten mořský vánek působit jeho kouzlo? Takže pro mě nikdy žádné AC! Ale Hádejte co? Letošní léto mě vystavuje zkoušce! Potím kýble, víc než kdy jindy v Indii nebo Indonésii. Noci jsou tak parné, že bych klidně mohl spát v sauně. Abych se ochladil, prakticky jsem se ve svém bazénu proměnil v rybu!

Ale Hádej co? Dnes ráno jsem si v Číně povídal s Coco a ona má co do činění s ještě větším horkem! Vážně, co se to proboha děje? Máme tu vlastní malou oslavu globálního oteplování! A víte, co je ještě šílenější? Nedávno jsem měl ve Španělsku rande u soudu a řeknu vám, že španělské právo funguje v úplně jiném časovém pásmu! Tady žádná rychlá řešení, lidi. Více níže.

Minulý týden jsem vám vyprávěl o Istanbulu a když se Coco setkala s naší milou agentkou Hatice. Pokud jste to nestihli, můžete to dohnat zde.


Comments

Popular posts from this blog

Bylo to před 20 lety...

Plakáty “Věřte Mi“

Balinejský Dětský Domov