Vše Kolem AW - Prosím Pomozte Nám...

 Srdečné pozdravy ze Španělska

Myslím, že ve Spojeném království je lepší počasí... ale věci se vyjasňují a stejně není čas ležet na slunci... příliš mnoho práce. 

Coco (moje žena a váš čínský agent) je tady a pracuje nepřetržitě. Včera v noci na dálku dohlížela na další kontejner, který byl nakládán z našeho skladu v Číně ve 3 hodiny ráno našeho času. Donekonečna vyřizuje objednávky a spojuje se prostřednictvím hlasových zpráv WeChat s dodavateli, přepravními společnostmi a naším skladem v Číně. 

Strávil jsem čas s naším člověkem Tonim ve Španělsku a probírali jsme, zda je náš sklad dostatečně velký a jak dlouho (jak se rozrůstáme), než se budeme muset přestěhovat. 

Ale i když je tu toho tolik, co dělat, plánuji cestovat... ve skutečnosti také potřebuji do rozvrhu vtěsnat dovolenou (tak nějak)... takže zůstaňte naladěni na podrobnosti. 

Minulý týden jsem vám vyprávěl o velkém Letním-Shake-Upu ve Velké Británii... pokud jste to nestihli, můžete to dohnat zde.

Graciela, naše talentovaná designérka (a webmasterka) zde ve Španělsku laskavě předělala záhlaví tohoto newsletteru. Líbí se vám? 

Chtěl jsem změnit slogan z "David's Travel Blog (Davidův Cestovatelský Blog)" - na Novinky z okolí AW .. ale jako obvykle mě v těchto dnech prostě ignorovali. 

Jde mi o to, že všude kolem AW – po celém světě – se neustále dějí věci. Je to jako dynamická kreativní síla, jejímž cílem je dodávat to nejlepší z dárkového zboží do vašeho obchodu. 

Například... 

1. Plánuji jet do Indie a navštívit pana Chatterjeeho, začátkem tohoto roku jsme investovali do jejich továrny a chci vidět, jak to jde. A podívat se, jestli nedokážeme vyrobit nějaké super cool ekologické tašky a věci... prosím nápady. Pan Chatterjee mi řekl, že je tam hodně přes 40 C a nesnesitelně vlhko. Ale pokračují v práci... a chtějí udělat z AW to nejlepší místo pro jutové a bavlněné tašky. Opravdu se mi líbí nadrozměrné bavlněné tašky s přírodním zbarvením, ale potřebujeme více nápadů, aby byla továrna zaneprázdněná. Pan Chatterjee se mě každý den ptá, jestli jsem si naplánoval návštěvu.2. Kancelář pro marketing / vývoj softwaru na pláži na Bali. Pokud jste pravidelným čtenářem, budete vědět, že jsme nedávno koupili plážový bar a změnili ho na skvělou kancelář digitální marketingové společnosti. Náš hlavní IT mág Raul, který žije v nedalekém KL, spolupracoval s Petrem ze Slovenska na vývoji týmu ACE. Bondan a jeho žena Debbie se o něj starali, včetně organizování společných kempů o víkendech. 

Opravdu musím jít a seznámit se s novými členy týmu a každopádně mi Bondan a Ringo posílají každý týden zprávu... kdy přijdu?3. Letos jsem do Turecka nejel... a naše milá agentka Hatice, která tak pilně rozdělovala finanční prostředky, které jsme získali po strašném zemětřesení, je velmi horlivá s námi pracovat na dalších produktech... směnný kurz je nyní neuvěřitelný. Takže alespoň teoreticky by měla být nalezena dobrá hodnota. Bambusové ponožky byly velkým hitem... (výchozí dárek ke Dni otců) a koberce obzvláště dobré na trhu ve Spojeném království (všechny vyprodané – zásoby budou brzy). 

Kupodivu, když to píšu, Hatice mi napsala... (musí mít věštecké schopnosti) "Kdy přijedeš do Turecka, Davide?"

4. V AW-Aromatics.com Tomáš pokračuje v Letním Shake Upu a věci se dějí rychlým tempem. Ta továrna je ve skutečnosti zlatým dolem příležitostí... a mám pocit, že jsme tak dlouho seděli na zádech a skutečně neotevírali možnosti Vám -  našim zákazníkům tak, jak bychom mohli. Webové stránky byly přepracovány a každý den je uvedena spousta nových produktů.. mega trend v oblasti wellness a péče o pleť je ideální pro nezávislé podnikání, aby získal podíl.. podívejte se na to.. potřebujeme vaši zpětnou vazbu a nápady.. Jedením hlavním trendem je rozmarýnový esenciální olej jako prostředek na růst vlasů.. Ano, vím, že už léta víme, že je to prakticky prastará historie, ale nyní je trendem.. takže Tomáš (který si kupodivu dělá starosti s vlasy) je do toho.. 

5. Stejně tak Rodrigo v naší hlavní kanceláři. AncientWisdom.biz se obracel, aby našel to, co naši zákazníci hledají... potřebujeme vaši pomoc při formování AW v budoucnu. 

6. Nepál (více čaje a dárkového zboží)... 7. Maroko (více drahokamů).. 8. Čína... 9. Slovensko.. 

Sestavit plán cesty není snadné... haha, ale brzy vás budu informovat.. 

Blíží se Den otců.. a svatební sezóna je v plném proudu.. 

Podívejte se na naše produkty a nabídky níže.. 

Užijte si teplé počasí, ať jste kdekoli. 

Jakékoli nápady na to, co bychom vám měli přinést příště, dejte nám prosím vědět. Děkuji!! 

Zdravíme vás od všech v AW všude.. zůstaňte v pohodě! 

David

Comments

Popular posts from this blog

Plakáty “Věřte Mi“

Bylo to před 20 lety...

Předsevzetí & Duhy