Je Letní Shake-Up

 Srdečné pozdravy ze Španělska


Vítejte v Červnu, je oficiálně Léto a sluníčko svítí.

Ano, po dlouhé době zpět do Španělska, včera večer jsme dorazili Ryanair letem z Manchesteru do Malagy. Všude dobrá nálada a dlouhé (nekonečné) fronty na záchod, nejsem si jistý, že to všichni zvládli, haha... to mi připomíná, že je tady plno na svatební sezónu - a ten největší dárek pro obchodníky s dárky všude. V AWGifts (naše distribuce EU) právě měli svůj nejrušnější měsíc vůbec a zcela poháněni dárky pro svatební sezónu, mýdlovými květy, které používají řemeslníci prodávající další úroveň.

Plus Den otců je téměř tady - jsme rádi, že naše letošní řada je (nechci se chlubit) řada BIG DADDY - to nejlepší, co jsme kdy v AW měli. Po několika týdnech v ústředí - je hezké odejít na vysoké úrovni a vydat se na chvíli domů.

Minulý týden jsem vám vyprávěl o tom, že když se prostě spojíte, mohou se stát úžasné věci, a povzbuzuji naše týmy AW, aby to udělaly. Pokud jste to nestihli, můžete to dohnat zde.


Tento týden byl trochu vír, trochu teamového přeskupení (ve skutečnosti), po chatování se všemi klíčovými lidmi v AW, použití kousku radikálního myšlení a hromady přetváření týmu.. Doufám, že letní shake-up podnítí více kreativity a nakonec přinese úžasnější produkty pro vaše podnikání. Věci, které se připravují, jsou skvělé, ale chci, aby vše na co budete myslet... je WTNL! (wow-thats-next-level!) (Pokud sledujete tento zpravodaj, budete vědět o epickém turné po Nepálu a Indii (téměř 500 nových produktů na cestě), mém pobytu v Číně (dalších 200) a neustálém proudu krásných věcí od našeho týmu v Indonésii. Přidejte k tomu naše domácí aromata, mýdlo a koupelnové předměty od AW-Aromatics v Sheffieldu a uvidíte, proč se těším na příštích pár měsíců. Zůstaňte s námi, pokud chcete být první s dobrými věcmi.

V letním ´´míchání´´ byste možná rádi přivítali Daniellu v týmu Dropshippingu – má spoustu nápadů a je nadšená, že převezme tuto roli. Lucy se přestěhovala do zákaznického servisu ve společnosti AW-Aromatics a má také zájem věci trochu promíchat (v dobrém slova smyslu).


Tento týden jsme právě obdrželi kontejner z Indonésie a Číny... spousta oblíbených věcí se vrací na sklad... (včetně perfektních dárků na Den otců) Sady pánských náramků.

Letní Shake-Up pokračuje...

V AW budete vědět, že jsme vždy dělali věci jinak. Například víte, že nepořádáme veletrhy ani nezaměstnáváme prodejce. Kdysi jsme spíše než obchodní zástupce zasílali mini katalogy. Poté jsme jako první zahájili e-mailový marketing, poté jsme byli úplně prvním B2B velkoobchodem, který nabízel online objednávání a doručení do druhého dne. Překvapivě nás pár let nikdo nekopíroval... a v té době jsme rostli jako blázni.

Tento newsletter a další e-mailový marketing byly vždy naším hlavním způsobem, jak se spojit s našimi úžasnými obchodními partnery, jako jste vy. Ale mám pocit, že většina lidí dostává aktualizace ze sociálních médií a každopádně se toho kolem AW děje příliš mnoho na jeden pátek. Samozřejmě máme všechny účty na sociálních sítích... ale experimentujeme s dalšími způsoby, jak vás informovat o nových nabídkách, uvádění produktů na trh a zprávách o aktuálně rychle prodávaných zásobách.

Doufám, že se cítíte inspirováni k vytvoření vlastního Letního Shake-Upu..

Každopádně přeji krásný víkend. Děkujeme jako vždy za vaši podporu, zpětnou vazbu a nápady.

Další novinky příští týden, když navštívím tým milující zábavu v AW-Artisan v našem skladu v Malaze.

David

Comments

Popular posts from this blog

Bylo to před 20 lety...

Plakáty “Věřte Mi“

Balinejský Dětský Domov