Spojování Teček

 Srdečné pozdravy ze Slunečného Sheffieldu,

Ano, jsme v rodném městě AW. Sluníčko a modrá obloha, přátelští yorkshirští lidé a spousta toho nejlepšího světlého piva na světě. 

Jsem tak šťastný, že jsem zpět ve svém rodném městě a setkávám se s rodinou, přáteli a celým týmem v srdci AW. A moje žena (a naše čínská agentka) Coco je tu také.

Bylo to v prosinci 2019, kdy tu byla naposledy, právě když z Číny začaly kolovat zvěsti o podivné nemoci. Pamatuji si, jak jsem nastoupil do přeplněného hotelového výtahu v hotelu v centru města a poprvé jsem viděl dva lidi v maskách, všichni jsme zatajili dech, dokud jsme nemohli vystoupit. A pak BUM.. celý svět se změnil.

Minulý týden jsem vám vyprávěl o cestě z Xiamenu (Čína) do Sheffieldu (Velká Británie) a uvědomil jsem si, že uplynulo deset let. Pokud jste to nestihli, můžete si o tom přečíst zde.

Nad Velkou Británií je (vidím ji) zářivě modrá obloha a před námi je dlouhý víkend o státních svátcích. Takže vám všem přeji hodně rušný další obchodní týden. Ale doufám, že si najdete čas trochu se zasnít, nechat nějaké kreativní nápady bublat, když budete chatovat se zákazníky nebo přáteli. Připojte pár bodů a uvidíte, co se stane. 

Minulý víkend jsem vzal Coco do Chatsworth House... naprosto se jí to líbilo. I když se mě pořád ptala, jak mohla jedna rodina nashromáždit tolik peněz na vytvoření takového místa. Nevěděl jsem, byly to (zeptal jsem se ChatGPT) uhelné doly, železárny, zemědělství a finance. Rodina Cavendishových byla před 400 lety velmi pracovitá. Dokonce i dnes s farmářskými obchody a krásnými obchody se suvenýry je tato značka úžasná... spojila spoustu teček...


                                                               Coco jako typický turista

Většinou jsme trávili čas v továrně AW Aromatics, kde nové nápady poskakují jako vzrušující jarní zajíčci, snažit se soustředit všechnu energii do skutečných nových produktů je úkol sám o sobě. Coco spojuje tečky, mnoho produktů se prostě nevyrábí kvůli chybějícím komponentům (za správnou cenu) nebo prostě chybí úplně... a Čína dokáže mnoho věcí opravit... a PDQ. Ať už si o Číně myslíte cokoli, faktem je, že je potřebujeme, aby naše britská továrna skutečně fungovala. Svět potřebuje spolupracovat, aby dokonce (proboha) skutečně fungoval. 

Máte nápad na produkt? Jste Influencer? Potřebujete, abychom váš produkt proměnili ve skutečnost? Už vyrábíme pro řadu osobností... a můžu vám říct, že tady jsou velké peníze.

V Číně se tímto způsobem prodává téměř vše... jejich verze Tik Toku je plná specialistů, nadšených lidí a zapálených lidí prodávajících přímo jejich fanouškovské základně... Je to budoucnost. A v AW-Aromatics vám můžeme pomoci být součástí této budoucnosti. Představte si, že na chvíli... Vaše cesta spojuje body...


1. Zákaznice se zeptá na produkt, o kterém už slyšela (například že hroznový olej je dobrý na váčky pod očima), vy se zeptáte Chat GPT na další informace a zjistíte, že je to trendy na Instagramu. 

2. Máte ohromný nápad  ohledně značky a přidaných přísad... 

3. Přihlásíte se do AW-Aromatics a nakoupíte suroviny, které si myslíte, že potřebujete.. ve své kuchyni začněte experimentovat... 

4. Testujete a znovu testujete svůj produkt ve svém obchodě... a na svých kanálech sociálních médií... a...lidé to milují! 

5. Zpět k AW-Aromatics.. můžete mi pomoci vyrobit můj produkt ve velkém měřítku?. Určitě... To je to, co děláme. 

6. Vpřed a nahoru... teď to stačí dostat do regálů supermarketů...


Věřím, že většina nápadů, většina řešení a většina úspěšných příběhů není obtížná, pravděpodobně na první pohled... stačí to pouze udělat. Spojte si tečky.. sakra!! 

Minulý týden byl Mezinárodní Den Šumivých Bomb... věříte tomu? Haha, potřebujeme speciální den na všechno... každopádně mám pocit, že Koupelové Bomby jsou opět trendy - máme nějaké nové funky nápady na frontě bomb do koupele. 

Další novinky... AW Buddha v AW HQ, dnes trochu předělal. Ula se rozhodla naši ikonu trochu rozzářit.


Ať už děláte cokoli... doufám, že jste si víkend užili, doufám, že dokážete spojit své body... a užít si zábavu a fantastický čas. 

Opatrujte se a jako vždy děkuji za podporu... 

David

Comments

Popular posts from this blog

Bylo to před 20 lety...

Plakáty “Věřte Mi“

Balinejský Dětský Domov