StartUp Ceremonie na Bali

 Srdečné pozdravy z Bali,


Za ty týdny, co jsme byli v Nepálu a Indii, se toho stalo hodně. Jsem nadšený, že zde vidím naši novou kancelář. Říkáme tomu „Beach Office - Plážová Kancelář“ abychom se odlišili od „Warehouse Office - Skladová Kancelář“. Minulý týden jsem vám vyprávěl o našich posledních dnech v Indii. Naše první dny v Indii jsme se ocitli v zatraceně příšerném hotelu, poslední dny v tom nejlepším v Indii: Raj West End v Bangalore, kde jsme se otírali s bohatými a slavnými. 
Pokud jste to nestihli, můžete to dohnat zde. 

Zatímco jsme cestovali z místa na místo, dostávali jsme denně aktualizace od Ringa a Bondana (naši kluci na Bali), jak postupují renovace.. naším plánem je vytvořit co nejkrásnější místo pro práci – a každý večer jsme měli pokrok - reportáž a obrázky. Doufejme, že dokážeme přilákat skvělé talentované mladé lidi, aby přišli pracovat pro nás (a možná i pro vás).


Představujeme Vám naše nové kanceláře - AW-Advantage.com

Právě teď nabíráme zaměstnance, celý den každý den zpovídáme mladé bystré lidi. Vyškolíme tým mladých lidí, aby porozuměli marketingovým metodám Evropy... pečlivě zvážili, věnovali pozornost detailům a se skutečnou vášní – věříme, že to vyžaduje čas a talent, a to v Evropě prostě není k dispozici. Úspěšné online podnikání je boj o pozornost... samozřejmě potřebujete vynikající produkty, bez toho nemáte nic, bez dobrého (nákladově efektivního) marketingu se vaše dokonalé produkty neprodají.

Dnes jsem se odtáhl z nové kanceláře, abych zkontroloval postup ve skladu AW, hned po silnici. Seznamuji se s nejnovějšími rekruty, expandujeme a sklad je opět totálně nacpaný. Tento víkend bude naložen kontejner do Velké Británie a příští týden další do našeho skladu na Slovensku. Všichni zaměstnanci zde mají zájem o to, aby nový podnik již začal a přejí nám hodně štěstí.

Ale to není všechno. Na Bali musí obchod oficiálně začít obřadem... a ten obřad musí být v příznivé datum. Musí tam být všichni klíčoví lidé, vedoucí místní vesnice, zaměstnanci a kněz. Ringo a Made (náš exportní manažer) nahlídajíc do balijského kalendáře, aby zjistili, které datum je nejlepší. Každý úřad na Bali má tento kalendář a často jej musíme konzultovat.

Je velmi složité vybrat termín. 9. den hrozí nebezpečí, že by podnik mohl v budoucnu utrpět požár, 11. den není dobrý pro konstrukci budovy, ale 10. den, což je také Velikonoční pondělí a dobrý den pro nové začátky, se zdá být dokonalý. Říkám Ringovi, že je to důležité udělat - a zdá se mi správné... a je naprosto nadšený. Právě teď si sepisuje seznam věcí, které je třeba udělat, a radostně volá kněze a lidi, kteří takové věci dělají. 15:00 odpoledne je považováno za nejlepší čas... takže nyní jsou kola v pohybu... Všechno velmi starověká moudrost. Zřejmě budeme muset nosit tradiční šaty, mělo by to být zajímavé... Celá zpráva příští týden.

Mezitím jsou v Evropě Velikonoce.. Věřím, že vaše firma funguje dobře... a přeji vám do budoucna jen to nejlepší. Samozřejmě je to vhodná doba k zamyšlení nad novými nápady a novými začátky. Proč se nepodívat na něco nového na AW.. Spousta nabídek, které vás inspirují k růstu vašeho podnikání do nových výšin.

Koneckonců (říká mi Ringo) je to skvělý příznivý čas začít něco nového. Požádáme kněze, aby když budou přinášet oběti, které přinesou požehnání našemu podnikání, také požehnali Vám -  našim zákazníkům. Takže od všech tady na Bali vám přejeme krásné Velikonoce.. spoustu požehnání, lásky, roztomilých zajíčků a samozřejmě hojné množství čokolády! 

Děkuji vám jako vždy za vaši podporu (a recenze, pokud máte čas).

Přeji vše dobré,

David

Comments

Popular posts from this blog

Plakáty “Věřte Mi“

Bylo to před 20 lety...

Předsevzetí & Duhy