Koupili jsme Beach Bar

 Koupili jsme Beach Bar


Srdečné pozdravy z Bali

Minulý týden jsem vám vyprávěl o tom, jak se na Bali dějí magické věci. Pokud jste to nestihli, můžete to dohnat zde
Říkal jsem, že dorazili Tomáš a Raul... a pustili jsme se do nového dobrodružství... Jedna část plánu je, že potřebujeme krásné kancelářské prostory pro tým, který bude pracovat odsud... 
Věci se zde mohou dít rychle, můžete věci dokončit velice rychle – nejsem si jistý proč, ale kombinace vysoké důvěry, minimální byrokracie a mladé nadšené populace znamená, že se věci prostě dějí. 
Minulou sobotu jsme se jeli podívat do kanceláře snů, ve čtvrtek odpoledne jsme se ocitli v notářské kanceláři v Denpasaru, vyměňovali si smlouvy a po cestě do banky za účelem převodu jsme hrdým majitelem kanceláře snů na pláži dokonce i s bazénem.


           Nemovitost vlastnili dvě sestry, po uzavření dohody mi předali opravdu velký svazek klíčů.

PS:
Zde v Indonésii jsou zemětřesení běžná, za mých dnů jsem zde zažil dvě silná a je to trochu děsivé, ale zcela zastíněné hroznou katastrofou, která se stále odehrává v jižním Turecku a přilehlých oblastech. Pravidelní čtenáři budou vědět, že v poslední době podnikáme výlety do Turecka a získáváme dárkové produkty. A tak s tímto spojením cítíme, že musíme udělat.... něco, abychom pomohli. Takže za prodeje všech únorových tureckých produktů vrátíme CELÉ naše ziskové rozpětí do Turecka – prostřednictvím našeho agenta, který zajistí, že to půjde v plné výši přímo lidem, kteří to opravdu potřebují. Děkujeme za vaši podporu, naskladněte si nyní náš turecký sortiment a pomůžete nám pomoct.

David

Comments

Popular posts from this blog

Bylo to před 20 lety...

Plakáty “Věřte Mi“

Balinejský Dětský Domov