Dobrodružství Pokračuje

 Srdečné pozdravy z Bali,

Kde se to vše odehrává v opravdu rychle. Minulý týden jsem vám vyprávěl o tom, proč jsme koupili plážový bar, a pokud jste si o tom nestihli přečíst, můžete to dohnat zde

Také jsme oznámili, že tento měsíc repatriujeme všechny zisky z prodejů produktů pocházejících z Turecka zpět do Turecka, abychom pomohli při zmírňování následků zemětřesení. Jedna rodina, která vyrábí koberce Kilim, které prodáváme, je bez domova a momentálně žijí v autě. Náš milý agent tuto rodinu kontaktoval s nabídkou pomoci a řekl nám, že je relativně v pořádku, ale místní lidé skutečně potřebují jídlo, takže náš dar utratí n krmení lidí. To je jen jeden srdcervoucí příběh. Naše agentka pracovala na hledání osobních kontaktů v nouzi, kterým můžeme pomoci i malými způsoby – dokonce osobně navštívila uprchlické centrum a nabídla pomoc. 
Poslala peníze šesti různým rodinám v šesti různých městech. Pokaždé mi pošle hrozné podrobnosti o situaci a kopii bankovního převodu. 

Děkujeme všem, kteří skladují turecké produkty. Zvláštní poděkování patří naší agentce Hatice za to, že skutečně pomáhá těm, kteří potřebují pomoc.


Mezitím tady na Bali pracujeme na tom, aby se věci dali do pohybu.

Projekt plážového baru, který se přeměňuje na skvělý kancelářský prostor, aby přilákal mladé talentované lidi, je ve fázi, kdy se všechno roztrhalo, všude je velký nepořádek, ale ve skutečnosti je to vlastně organizovaný chaos. Tomáš kupuje ty správné odstíny barev, objednává velké ratanové lampy, plány jsou velké a tým mladých pracovitých kluků pracuje opravdu skvěle. Velmi brzy to bude cool.
Mezitím jsme diskutovali a pracovali na základech věci, která jako kouzlo vyskočí z tohoto prostoru a způsobí revoluci ve Vašem podnikání. Ale samozřejmě - jak často říkám - nejdůležitější věcí jsou dárkové výrobky a rána trávíme stále touto prací. Vázy Lombok dorazily do UK a časná zpětná vazba je, že je lidé milují, dobře se prodávají, takže rychle doplňujeme sortiment. Šéf, který je milým něžným chlapem s laskavýma inteligentníma očima, přišel do naší kanceláře v Sukawati se vzorky přímo z lodi z Lomboku.


Sedící na podlaze, to je náš chlapík z Lomboku, Ringo a vzadu Bondan a Raul. Tomáš si fotí selfie, na znak uzavření dohody. 

Brzy dobrodružství bude pokračovat - musíme tvrdě pracovat další týden a pak brzy zamíříme do Nepálu... naše první návštěva od doby před pandemií. 
Poté, co zde uvedeme kola do pohybu, budeme celý měsíc 100% zaměřeni na produkty z Nepálu a Indie, poté je v plánu se sem vrátit a do té doby by mělo být vše připraveno k rock and rollu. 
Zůstaňte naladěni.. 

Ještě jednou děkuji za veškerou podporu. 
Opatrujte se - přeji vám krásný víkend.

David.

PS
Prosím, podívejte se zde na naše Turecké produkty. Děkujeme Vám.

Comments

Popular posts from this blog

Bylo to před 20 lety...

Plakáty “Věřte Mi“

Balinejský Dětský Domov