Růžový Králíci & Otisky Prstů

 Růžový Králíci & Otisky Prstů


Srdečné pozdravy ze skladu AW na Bali.

 

S názvem Frangipani Depot, každý den přijíždí stálý proud řemeslníků s malými náklaďáky naloženými řemeslnými výrobky.

Je to moje šťastné místo..

 

Minulý týden jsem byl v Malaze v naší kanceláři a vyprávěl jsem vám o několika nápadech na změnu hry. Měl jsem narozeniny (v pátek 13.) a pokud jste přišli o zábavu, můžete to dohnat ZDE.

 

Od té doby jsem cestoval přes Istanbul tureckými aerolinkami do Kuala Lumpur, abych navštívil našeho IT čaroděje Raula (který tam žije), abych pracoval na našich plánech pro jeden z těch nápadů na změnu hry... a odtud jsem podnikl krátký let Airasií do Denpasaru, Bali.Lety probíhaly hladce, dokud jsem nedorazil do Denpasaru - bylo pozdě v noci a protože teď je mimosezóna, očekával jsem, že se bez přílišného zdržování protáhnu imigrací a potkám Ringa venku docela rychle. Ale když jsem přišel, abych viděl příletovou halu plnou tisíců lidí čekajících na zakoupení víz na příletové lístky a pak zase frontu na pasovou kontrolu... Brzy jsem si uvědomil, že většinu lidí tvoří mladí Rusové. Kolují zvěsti o všeobecné mobilizaci a uzavření hranic. Zdá se, že každý, kdo má trochu peněz, utíká... a Bali je oblíbeným místem pro útěk se zavedenými ruskými komunitami.

Mám obchodní víza, takže jsem vynechal první frontu, ale i tak to trvalo více než dvě hodiny, než jsem se dostal z letiště.

 

Když jsem šel spát, byly 3 hodiny ráno, ale Ringo domluvil na další den důležitou schůzku, takže jsem si nedopřál žádný odpočinek. V Ubudu jsme měli schůzku s naším právníkem Corym a asistentem, notářem z Denpasaru, Ringem a Bondanem.

Procházeli jsme procesem založení PT/PMA indonéské společnosti v zahraničním vlastnictví. To nám umožní v Indonésii dělat mnohem více věcí, včetně reklamy pro zaměstnance, zaměstnávání více lidí a vlastnictví majetku.


Hotovo!

 

Potkali jsme se v digitálním nomádském hotelu a co-workingovém prostoru, který patří mému kamarádovi, Podepsal jsem spoustu papírů, Ringo je podepsal jako náš místní ředitel, Cory, náš právník, je podepsal... a když bylo vše podepsáno, pán Notář vše vysvětlil, všechno orazítkoval a podepsal také.

Legální se to vše ale stane pouze s aplikací mých velkých anglických otisků palců. Řádně jsem si nabarvil palce a dloubl je na legalizační papír.

Začátek dalšího dobrodružství v AW.. za pár dní dorazí Tomáš (marketingový čaroděj) a Raul (IT čaroděj) a my tuto velkou myšlenku rozvineme.. více pochopíte později.. ale jako zákazníkovi AW doufáme, že Vám tyto události poskytnou obrovskou výhodu v hře...Mezitím je skoro Nový rok.. rok Tygra plyne a začíná rok Králíka..

V Kuala Lumpur byla nákupní centra vyzdobena růžovými králíky.

 

 

Doufejme, že rok Králíka bude roztomilejší a přítulnější a přinese mnohem méně problémů než ten minulý.

 

Coco mi řekla, že tento rok je neobvyklý, protože padá tak brzy... a oficiální prázdninová sezóna musí být prodloužena, aby skončila v únoru. Což z nějakého složitého důvodu, kterému nerozumím, znamená, že letos jsou v Číně dva únory. To je zřejmě velká smůla.. doufejme, že ne.


Vše nejlepší z Bali..

Další novinky příští týden.

 

David


Comments

Popular posts from this blog

Plakáty “Věřte Mi“

Bylo to před 20 lety...

Předsevzetí & Duhy